BalkanLife-RolePlay (FORUM)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako postati dobar Role-Player

Go down

Kako postati dobar Role-Player Empty Kako postati dobar Role-Player

Komentar by Admin Fri Apr 04, 2014 9:08 pm

Balkan Life - Toturial


1.Šta trebate uraditi ako želite postati dobar RPer?
Odgovor:
1.Prvo i najvaznije morate znati praktikovati RP pravila.Zasto?Jer definicje bez praktikovanja su 0 tako da morate znati RP pravila ali i drzati se njih jer je to veoma vazno ukoliko to ne budete radili nikada necete moci postati dobar RPer.
Pitanje:
2.Ostali ste bez auta jer vam je ukraden sta ce te uraditi?
Odgovor:
2.Vi bi prvo pozvali admine jer vam je netko ukrao auto ali to nije ispravno!
Ukoliko ste vidjeli pocinioca sve sto trebate je pozvati policiju i dati im njegov opis kako je izgledao kako je obucen npr. Covjek u bjeloj kosulji duge kose i tamno zelenih pantalona je ukrao moje auto!Molim vas pronadjite ga.Sada ce vas pitati vase informacije ime prezime itd.pa ce te vi dati svoje IC informacije Policiji i oni ce rijesti slucaj dok vi mozete odsetati do nekoga mjesta i popiti kafu kako bih se smirili!
Pitanje:
Nalazim se kod bolnice u blizini Ammu Nationa nemam prevoza a svaki taksita je zauzet,sta cu uciniti?
Odgovor:
Zasto vi ne biste lijepo odsetali do vaseg odredista kao i u RL ne vozate se ni vi stalno autom nego pjesacite.Npr. Nalazite se kod bolnice a zelite u banku lijepo stisnete alt+w na tastaturi i laganom setnjom odete do banke tako cete biti i dobar RPer i svi ce vidjeti kako vi radite pa ce i oni poceti.
Pitanje:
Dosadilo mi je hodanje pa sam zovnuo admina da mi pomogne.Jel to ispravno?
Odgovor:
Ovako u RL svjetu se mi svi umorimo hodajuci pa fino odemo u park i sjedemo na stolicu.
Zasto i vi ne biste otisli negdje gdje ima stolica i kucali na njoj /sit i sjeli na nju i RPali odmaranje?Jer vam je mrsko a to morate izbiti taj obicaj jer tako nikada necete postati dobar RPer.

Admin
Admin

Broj komentara : 17
Join date : 2014-04-04

https://balkanlife-rp.all-up.com

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu